Wszystkie

Odchudzanie to coraz powszechniej podejmowana czynność we współczesnym społeczeństwie. Na problemy z wagą wpływ ma przede wszystkim szybki styl życia, bardzo często narzucany nam w codziennym funkcjonowaniu. Brak chwili wytchnienia, śniadanie na szybko, lunch w biegu, kawa w samochodzie, siedzący styl życia wymuszony przez nadmiar obowiązków.

Niestety takie postępowanie w gruncie rzeczy prowadzi właśnie do przybierania na wadze oraz niesie za sobą związane z tym konsekwencje zdrowotne. Na choroby w wyniku niewłaściwego odżywiania cierpi coraz większa liczba osób. Otyłość stała się już nie tylko problemem wizualnym, ale także prawdziwym schorzeniem zabijającym co roku tysiące osób. Jak się przed nim uchronić? Przede wszystkim najważniejszy jest ruch, zdrowa i regularna dieta. Owszem, możemy stosować preparaty, które działają odchudzająco, ale jedynie wspomagająco. Nie zostawiajmy swojego zdrowia i życia w rękach preparatów, które w dodatku nie wiadomo, czy w ogóle działają. Na rynku preparatów spotkamy się z dziesiątkami gwarantujących skuteczne i szybkie odchudzanie, nawet bez podejmowania aktywności fizycznej. Jedne z nich działają naprawdę dobrze wspomagająco, inne zaś, zwyczajnie nie działają, marnują czas i pieniądze konsumentów, którzy zdecydowali się na podjęcie próby ich stosowania. Jednym z preparatów, któremu poświęcę dziś uwagę, jest Amlan Forte.

Co to jest Amlan Forte i jak działa?

Jak już wspomniałam, Amlan Forte to preparat na odchudzanie, który według producenta potrafi rzekomo wpłynąć na utratę masy ciała nawet o 14 kg. Z opisu produktu na stronie internetowej dowiedziałam się dodatkowo o formule preparatu, która likwiduje naprawdę poważny problem powszechny wśród odchudzających — efekt jo-jo. W składzie preparatu znajduje się agrest Amla, który, jak opisuje producent, wykazuje się działaniem poprawiającym metabolizm oraz spalanie tkanki tłuszczowej w organizmie.

Co znajdziemy w składzie?

Jeśli chodzi o skład Amlan Forte, niestety producent nie udostępnia szczegółowego opisu. To chyba pierwszy element, który zaniepokoił mnie w tym preparacie. Jak współcześnie można nie podawać składu produktów? To chyba nawet wymuszone przez prawo? Jedyne czego udało mi się dowiedzieć, to 800 mg zawartość wspomnianej Amli w jednej tabletce preparatu. Mimo braku szczegółów doczytałam się też o zapewnieniach ze strony producenta na temat 100-procentowego naturalnego składu Amlan Forte. Czy jednak w to uwierzyłam? Niekoniecznie. Wolałabym wiedzieć, co kupuję, nim faktycznie dokonam transakcji.

Co o Amlan Forte mówią klienci, a także eksperci?

Tak naprawdę niewiele. Oprócz tradycyjnych pochwał produktu ze strony producenta, na temat skutecznego działania, niestety nie znajdujemy informacji o autentycznych badaniach, przeprowadzonych na preparacie. Aby nieco zasłonić ten fakt, producent pozwolił sobie na wykorzystanie badań przeprowadzonych na jednym ze składników — amli. Na stronie znajdziemy też kilka podpisów osób, które użyczyły swojej opinii na temat preparatu. Mowa oczywiście o pozytywnych komentarzach. Pamiętając jednak, że internet to nie do końca autentyczne źródło, a wpisać w nim można dzisiaj co tylko się chce, nie obdarzyłam Amlan Forte swoim zaufaniem. Wszystkie te opisy nie przemawiają do mnie, jedynie sprawiając wrażenie sztuczności. Opinie klientów na stronie również są tylko pozytywne. Nie ma tam ani jednego komentarza, który polemizowałby z jedynie cudownymi efektami preparatu. Dodatkowo zmotywowało mnie to, żeby przejrzeć internet. Natknęłam się na kilka stron, które w komentarzach mają poukrywane najprawdopodobniej dodatkowe informacje. Wśród nich, oprócz masy wygenerowanych przez opłacone osoby komentarzy, będących owocem marketingu szeptanego, znajduje się również kilka bardziej autentycznych opinii, sugerujących na negatywny wpływ i skutki uboczne ze stosowania Amlan Forte.

O jakich skutkach ubocznych mowa?

Opinie klientek na kilku różnych stronach donoszą o poważnych problemach żołądkowych, bólu żołądka, innych objawach przypominających te znane doskonale z tak zwanej grypy żołądkowej, w tym biegunka. W jednym z komentarzy natknęłam się nawet na opinię, że efektem skutków ubocznych Amlan Forte było wylądowanie w szpitalu przez jedną z klientek. To trochę sprzeczne z tym, co znajdujemy na stronie, na której ani przez chwilę nie wspomina się o żadnym ze skutków ubocznych, gwarantując ich całkowity brak. Coraz bardziej nabieram zwątpienia co do jakiejkolwiek skuteczności tego preparatu.

Cena

Amlan Forte kosztuje aż 90 PLN. Nie jestem w stanie wytłumaczyć wam dlaczego. Nie istnieją żadne podstawy, które z jakiegokolwiek względu mogłyby potwierdzić, że wskazana przez producenta cena jest na miejscu. Co więcej, ta kwota to jedynie cena promocyjna, ponieważ pełna suma wynosi aż 137 PLN. To tym bardziej absurdalne. Produkt można nabyć także w opcji za 179 PLN, zawierającej 3 opakowania Amlan Forte. W opakowaniu znajduje się zaledwie 100 kapsułek!

Jaka jest moja opinia o Amlan Forte?

Być może w całym tekście po trochu ujawniłam swoje negatywne nastawienie wobec Amlan Forte, a może bardziej niż negatywne, po prostu nieufne. Nie jestem zwolenniczką kupowania w emocjach, a co dopiero dokonywania zakupu produktów, o których nie ma żadnych autentycznych i oficjalnych informacji. Nie lubię kupować w ciemno. Myślę, że równie ja, ani nikt inny nie chce też przyjmować w ciemno kapsułek, w których składzie znajduje się coś, co może poważnie zaszkodzić zdrowiu. Dodatkowo odnalezione opinie klientek poważnie mnie zaniepokoiły, w związku z czym, po dokładnym przeanalizowaniu dostępnych informacji postanowiłam, że opiszę ten produkt i przestrzegę przed jego stosowaniem kolejne osoby, by mogły uchronić się od wspomnianych skutków ubocznych, czy jeszcze bardziej poważnych powikłań. Stanowczo nie polecam. Uważajcie!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gray Protect - rozwiązanie na przedwczesne siwienie włosów i siwienie
Wszystkie
7
Gray Protect opinie i oceny – najlepszy ratunek na siwe włosy!

Gray Protect opinie — nowoczesne i najskuteczniejsze rozwiązanie na siwe włosy Proces siwienia włosów prędzej czy później dotyka każdego z nas. Jego podłoże może mieć przyczyny naturalne, wynikające na przykład z procesu starzenia. Niestety w wielu przypadkach siwienie włosów jest także objawem wielu negatywnych zmian, schorzeń, czy chorób powstających w …

reducer thermo extreme - wspomagająco w odchudzaniu
Wszystkie
11
Reducer Thermo Extreme – szybkie, skuteczne i wyjątkowo bezpieczne odchudzanie – Reducer Thermo Extreme opinie i recenzje

Reducer Thermo Extreme opinie – Problem przybierania na wadze to dość powszechny kłopot we współczesnym społeczeństwie. Wynika to przede wszystkim z ogólnie praktykowanego trybu życia, który w coraz to większym stopniu przypomina bieg. Pracujemy coraz więcej, jednocześnie przykładając coraz mniejszą wagę do wielu pozostałych aspektów naszego życia, jak chociażby nasze …

Wszystkie
7
Vital Hair Advanced – preparat na osłabione, wypadające włosy i łysienie! Vital Hair Advanced opinie i oceny

Problem z osłabioną strukturą włosów, nadmiernym ich wypadaniem, czy nawet łysieniem jest kolejnym z problemów, które cechują się ogromną powszechnością w naszym społeczeństwie. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest oczywiście bardzo wiele i należy doszukiwać się ich, uwzględniając każdy aspekt naszych cech indywidualnych, dziedziczności, a nawet występowania różnego rodzaju chorób, których …