TESTUJEMY – Skinatrin

Wszystkie

Skinatrin reklamowany jest jako rewolucyjny preparat w formie sprayu przeciw grzybicy stóp. Producent deklaruje, że Skinatrin zwalcza grzybice na poziomie komórkowym, a w swoim składzie zawiera takie składniki aktywne jak; kolagen, niacyna, czy witamina C. 

Przeznaczony jest do zmniejszenia objawów grzybicy paznokci oraz skóry i przyczyna się do lepszej regeneracji naskórka, co niesie za sobą szybszy efekt powrotu do zdrowia. Ponadto, producent zapewnia, że koi on maksymalnie ból, oraz pomaga w walce z wszelkimi skutkami grzybicy, zwalcza bakterie, i działa profilaktycznie, zapobiegając nawrotom choroby. Aby preparat był skuteczny i bezpieczny, należy stosować 1 kapsułkę dziennie, przed posiłkiem popijając wodą.

To wszystko brzmi bardzo obiecująco, choć Skinatrin można zakupić jedynie w sklepach internetowych producenta, nie ma go w aptekach. Jest to z pewnością już spora wada, ale skupmy się na tym, co mówią ludzie i jakie mają opinie o Skinatrinie. W internecie znalazłem wiele opinii na temat tego “magicznego” preparatu i niestety nie są one tak pozytywne, jak deklaruje producent, nawet w 50%.

Pani Marta (kobieta.onet.pl) pisze “Zakupiłam Skinatrin, gdyż miałam dosyć tej wstydliwej choroby, jaką jest grzybica stóp, chciałam raz na zawsze z tym skończyć i po przeczytaniu deklaracji producenta byłam bardzo pozytywnie nastawiona! Niestety, podekscytowanie nie trwało długo, gdyż nie zauważyłam żadnej poprawy, a jedyne co się zmieniło, to stan mojego konta, bez jakichkolwiek efektów…”

Nie jest to jedyna tego typu opinia, ba, jest ich dużo więcej, pozwolę sobie na przytoczenie zdania pana Łukasza, znalezione na forum medycznym “Witam serdecznie, zakupiłem lek Skinatrin, bo bardzo zachęcił mnie opis tego preparatu. Bez owijania w bawełnę, był to najgorszy zakup, jaki dokonałem w tym roku – zero efektów, a jedynie czego się pozbawiłem to pieniędzy, które mogłem przeznaczyć na coś, co rzeczywiście może pomóc w walce z grzybicą stóp.”

skinetrin

Jak widać, Skinatrin , nie jest zbyt lubianym środkiem na grzybicę stóp, a upewnia mnie w tym opina Marcina z okolic Warszawy (źródło forum.medicus.pl)

 

“Mam 17 lat i grzybica stóp jest dla mnie bardzo wstydliwa i przede wszystkim uniemożliwia mi normalne kontakty z rówieśnikami, a bardzo tego potrzebuję! Młodość mam jedną i chce ją wykorzystać. Skinatrin dał mi nadzieję, ale prysła ona szybciej niż dostawa z sklepu internetowego. Oszczędzałem pieniądze, aby zakupić ten preparat, a żądnej poprawy nie dostrzegłem, żałuję wydanych pieniędzy, ale niestety już nic z tym nie zrobię, natomiast przestrzegam każdego i nie polecam Skinatrinu!”

Opierając się na opiniach klientów, możemy wywnioskować, że Skinatrin nie jest środkiem godnym polecenia. Jest wiele innych środków które skutecznie pomagają nam zwalczyć tak wstydliwą dolegliwośc jak grzybica, dlatego zastanówmy się dwa razy zanim przeznaczymy swoje pieniądze na preparat, którego skutecznośc nie została w żaden sposób dowiedziona przez jego użytkowników.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

co na żylaki
Wszystkie
4
6 SPRAWDZONYCH SPOSOBÓW NA ŻYLAKI

Żylaki to nieprzyjemne następstwo problemów z krążeniem. Według statystyk, z roku na rok przybywa osób skarżących się na tę dolegliwość. Ich podłoże może być zarówno  genetyczne, jak i  środowiskowe. Jedną z metod ich zwalczania jest kosztowny zabieg chirurgiczny, tylko czy zawsze jest on konieczny? Poniżej, przedstawiamy sprawdzone, bezpieczne i niedrogie …

Wszystkie
4
Chcesz uniknąć siwienia w młodym wieku? Te czynniki na pewno Ci w tym nie pomogą

Przedwczesne siwienie jest coraz bardziej powszechnym problemem. Znajoma fryzjerka mówi , że siwe kosmyki zauważa już nawet u co piątego klienta w wieku powyżej 25 lat. Te alarmujące informacje są tylko potwierdzeniem, że obecny tryb życia nie sprzyja długiej młodości i zdrowiu. Co powoduje, że coraz więcej osób siwieje w …

Wszystkie
4
Kłopoty z potencją – wigor wrócił z Vigroganem – Vigrogan opinie i recenzje

Vigrogan opinie – problem pojawił się znikąd… Mam 37 lat, dobrą pracę, jestem wysportowany, nie narzekam na powodzenie wśród kobiet. Od pewnego czasu moje życie seksualne uległo jednak pogorszeniu. Zdarzyło mi się kilkakrotnie, że podczas stosunku mój penis opadł. Za każdym kolejnym razem czułem coraz większe zażenowanie. I tak jedno …